Kontakta oss

Välkommen till oss på Linköping Konsert & Kongress!

Kontakta vår växel 013-190 00 00, vardagar kl. 8-17, lördag 10-16 så kan vi hjälpa dig vidare.

Torsdag 22 juni 8-15
Fredag (Midsommarafton) Stängt
Lördag (Midsommardagen) Stängt
Söndag 25 juni Stängt

Du når oss även på mail info@konsertkongress.se

För att boka bord i vår restaurang: 013-190 00 30
För att komma till vår konferensavdelning: 013-190 00 50

Platschef

Joakim Ritzén
Jobbtitel: Platschef
joakim.ritzen@konsertkongress.se

Besöks-och Mötesservice

Helena Bäckström
Jobbtitel: Biljettkoordinator
helena.backstrom@konsertkongress.se
Jennie Kullman
Jobbtitel: Teamleader Besöks-och Mötesservice
jennie.kullman@konsertkongress.se
Maria Unwér
Jobbtitel: Besöks-och Mötesservice
maria.unwer@konsertkongress.se
Bianca Palm
Jobbtitel: Föräldraledig
bianca.palm@konsertkongress.se
Anna-Stina Karlsson
Jobbtitel: Besöks-och Mötesservice
anna-stina.karlsson@konsertkongress.se

Möten & Lokalbokning

Malin Danielsson
Jobbtitel: Möteskoordinator
malin.danielsson@konsertkongress.se
Lotta Hoffsten
Jobbtitel: Möteskoordinator
charlotta.hoffsten@konsertkongress.se
Anna Ring
Jobbtitel: Möteskoordinator
anna.ring@konsertkongress.se
Daniel Fjäll
Jobbtitel: Säljare Möten
daniel.fjall@konsertkongress.se

Konsertkoordinatorer

Tony Frost
Jobbtitel: Konsertkoordinator
tony.frost@konsertkongress.se
Emma Högström
Jobbtitel: Konsertkoordinator
emma.hogstrom@konsertkongress.se

Produktion och Evenemangsservice

Erica Argenius
Jobbtitel: Teamledare lokalvård
erica.argenius@konsertkongress.se
Eric Granat
Jobbtitel: Teamledare support
eric.granat@konsertkongress.se
Petter Jonsson
Jobbtitel: Konferenstekniker
petter.jonsson@konsertkongress.se
Tommy Skarstedt
Jobbtitel: Tekniker
tommie.skarstedt@konsertkongress.se
Claes Törnberg
Jobbtitel: Produktionsansvarig
claes.tornberg@konsertkongress.se
Lollo Öberg
Jobbtitel: Tekniker
lollo.oberg@konsertkongress.se
Mercedes Norberg
Jobbtitel: Tjänstledig
mercedes.norberg@konsertkongress.se

Linköping Konsert & Kongress Bistro

Maria Carlsson
Jobbtitel: Hovmästare
maria.carlsson2@konsertkongress.se
Johan Ilbäck
Jobbtitel: Restaurangansvarig
johan.ilback@konsertkongress.se
Per-Oskar Jonsson
Jobbtitel: Köksmästare
per-oskar.jonsson@konsertkongress.se
Anders Liljeström
Jobbtitel: Hovmästare
anders.liljestrom@konsertkongress.se
Magnus Mohlin
Jobbtitel: Hovmästare
magnus.mohlin@konsertkongress.se

Marknad

Elin Adolfsson
Jobbtitel: Föräldraledig
elin.adolfsson@visitlinkoping.se
Jennifer Berg
Jobbtitel: Kommunikatör
jennifer.berg@visitlinkoping.se
Sandra Strand
Jobbtitel: Kommunikatör
sandra.strand@visitlinkoping.se
Emma Tördahl
Jobbtitel: Produktionsledare
emma.tordahl@visitlinkoping.se
Fabian Wellving
Jobbtitel: Grafisk formgivare
fabian.wellving@visitlinkoping.se
Viktoria Åberg Löfvenborg
Jobbtitel: Eventkoordinator
viktoria.aberg-lofvenborg@visitlinkoping.se

Ekonomi & Affärsstöd

Danne Argenius
Jobbtitel: Verksamhets- & IT-strateg
danne.argenius@visitlinkoping.se
Bodil Bergqvist
Jobbtitel: Redovisningscontroller
bodil.bergqvist@visitlinkoping.se
Leif Hansson
Jobbtitel: IT-drift/underhåll
leif.hansson@visitlinkoping.se
Ann-Christine Ljungberg
Jobbtitel: Ekonomi- & Affärsstödschef
ann-christine.ljungberg@visitlinkoping.se
Maria Severinsson
Jobbtitel: Ekonomiassistent
maria.severinsson@visitlinkoping.se
Jenny Dahlberg
Jobbtitel: Ekonomiassistent
jennydahlberg@visitlinkoping.se
Mona Kjellberg
Jobbtitel: HR/Ekonomiassistent
mona.kjellberg@visitlinkoping.se

VD

Johan Rustan
Jobbtitel: VD
johan.rustan@visitlinkoping.se
Shima Kakoulidis
Jobbtitel: VD- & Marknadsassistent
shima.kakoulidis@visitlinkoping.se