Kontakta oss

Välkommen till oss på Linköping Konsert & Kongress! Linköping Konsert & Kongress är stängt för dagens lunch tills vidare.

Öppettider biljettkassa:
Linköping Konsert & Kongress har stängt för sommaren.

Besöksadress: Konsistoriegatan 7 
Tel: stängd för sommaren
E-post: info@konsertkongress.se

För att komma till vår konferensavdelning:
013-190 00 50

Visit Linköpings turistinformation:
För turistinformation, välkommen att besöka vår hemsida www.visitlinkoping.se, ring oss på 013 - 190 00 70. För personlig service och kartor, välkommen att besöka någon av Linköpings InfoPoints.
Se InfoPoints här


Ekonomi & administration

Bodil Bergqvist
Jobbtitel: Redovisningscontroller
bodil.bergqvist@visitlinkoping.se
Ann-Christine Ljungberg
Jobbtitel: Ekonomichef
ann-christine.ljungberg@visitlinkoping.se
Maria Unwér
Jobbtitel: Ekonomiassistent
maria.unver@konsertkongress.se

Genomförande & support

Johan Blick
Jobbtitel: Produktionschef
johan.blick@visitlinkoping.se
Mikael Forssell
Jobbtitel: Support & service
mikael.forssell@konsertkongress.se
Birgitta Fransson
Jobbtitel: Kock
Eric Granat
Jobbtitel: Teamleader Support & service
eric.granat@konsertkongress.se
Axel Grenestam
Jobbtitel: Lokalvårdare
axel.grenestam@konsertkongress.se
Anders Gustafsson
Jobbtitel: Köksmästare
anders.gustafsson@konsertkongress.se
Leif Hansson
Jobbtitel: Tekniker/IT
leif.hansson@visitlinkoping.se
Petter Jonsson
Jobbtitel: Tekniker/IT
petter.jonsson@konsertkongress.se
Makoulako Kamara Varney
Jobbtitel: Lokalvårdare
makoulakokamara.varney@konsertkongress.se
Anders Liljeström
Jobbtitel: Hovmästare
anders.liljestrom@konsertkongress.se
Magnus Mohlin
Jobbtitel: Hovmästare
magnus.mohlin@konsertkongress.se
Maria Severinsson
Jobbtitel: Restaurangchef
maria.severinsson@konsertkongress.se
Helena Sjöberg Hassel
Jobbtitel: Servis
Tommie Skarstedt
Jobbtitel: Tekniker/IT
tommie.skarstedt@konsertkongress.se
Mattias Viberg
Jobbtitel: Kock
Jessika Segerlund
Jobbtitel: Evenemangsservice
jessika.segerlund@konsertkongress.se
Anette Vång
Jobbtitel: Servis
Ronja Wettermark
Jobbtitel: Hovmästare
ronja.wettermark@konsertkongress.se
Fredrik Wihlborg
Jobbtitel: Teamleader Lokalvård
fredrik.wihlborg@konsertkongress.se
Mathieu Raphael Jaquinot Williams
Jobbtitel: Kock
Lollo Öberg
Jobbtitel: Support & service
lollo.oberg@konsertkongress.se

Marknad & utveckling

Mia Hamre
Jobbtitel: Värdskapskoordinator
maria.hamre@visitlinkoping.se
Charlotte Magnusson
Jobbtitel: Marknads- och utvecklingschef
charlotte.magnusson@visitlinkoping.se
Jörgen Nilsson
Jobbtitel: Affärsutvecklare
jorgen.nilsson@visitlinkoping.se
Fabian Wellving
Jobbtitel: Grafisk formgivare
fabian.wellving@visitlinkoping.se
Viktoria Åberg Löfvenborg
Jobbtitel: Värdskapskoordinator
viktoria.aberg-lofvenborg@visitlinkoping.se
Jenny Ökvist Irwin
Jobbtitel: Affärsutvecklare ESCVB
jenny.irwin@escvb.se
Kristoffer Sund
Jobbtitel: Digital marknadsförare
kristoffer.sund@visitlinkoping.se

Möten & evenemang

Helena Bäckström
Jobbtitel: Föräldraledig
helena.backstrom@konsertkongress.se
Tony Frost
Jobbtitel: Projektledare evenemang
tony.frost@konsertkongress.se
Lotta Hoffsten
Jobbtitel: Projektledare möten
charlotta.hoffsten@konsertkongress.se
Mimmi Ilonurmi
Jobbtitel: Administratör
mimmi.ilonurmi@visitlinkoping.se
Jennie Kullman
Jobbtitel: Administratör
jennie.kullman@konsertkongress.se
Niklas Norlin
Jobbtitel: Service och säkerhetskoordinator
niklas.norlin@visitlinkoping.se
Anna Ring
Jobbtitel: Projektledare möten
anna.ring@konsertkongress.se
Ulf Rumar
Jobbtitel: Möte- & evenemangschef
ulf.rumar@visitlinkoping.se
Anders Thorén
Jobbtitel: Evenemangsansvarig
anders.thoren@visitlinkoping.se

VD, HR & säkerhet

Caroline Ljungberg
Jobbtitel: HR-ansvarig
caroline.ljungberg@visitlinkoping.se
Johan Rustan
Jobbtitel: VD
johan.rustan@visitlinkoping.se